İnstagram Takipçi Hilesi 2019

İnstagram Takipçi Hilesi 2019

Son dönemlerde arama motorlarında popüler olmakta olan instagram takipçi hilesi 2019  arama kelimemizle ilgili size bilgiler vericem yani nasıl takipçi hilesi yapılır veya nasıl takipçi arttırılır. Takipçi hilesi yapmak istiyorsanız öncelikle kişisel veya kurumsal bir instagram hesabınızın olması gerekmektedir olduktan sonra hayatı akışına bırakın ve bizim yönelgelerimizi dikkatlice takip edin.                                                                                                                                                                                                                                                                                 

1-Ücretsiz takipçi panellerinden takipçi kasmak yani havuz sisteminden, www.tamtakipcim.com gibi bir çok sitelerden herhangi birine girip anasayfadan giriş butonuna basınız karşınıza gelen sekmeden instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek giriş yap butonuna basınız bastıktan sonra karşınız gelen herhangi bir reklama tıklayıp sonra kapatınız karşınıza reklamı geç butonu gelecektir o butona basınız ve geçiniz karşınıza işlin en güzel kısmı hile yeri gelecektir takipçi hilesi, beğeni hilesi, izlenme hilesi, kaydetme hilesi gibi butonlar gelecektir bizim işimiz şuanlık takipçi arttırmak olduğu için takipçi hilesi butonuna basınız orda butonun yanında krediniz gözükecektir genellikle 100 oluyor o krediniz yarım saate bir yenilenmektedir sonra karşınıza gelen sekmeye takipçi höndermek istediğiniz kullanıcı adını girin ve bul seçeneğine tıklayın, bulduktan sonra şuanlık 100 krediniz olduğu için 100 yazın ve takipçinizi gönderin ve takipçiniz gelir. Eğer daha fazla takipçi kasmak istiyorum diyorsanız en az böyle 100 tane site vardır hepsinden giriş yapıp kendinize günde en az 5 k bile kasabilirsiniz neden olmasın.

2-Makul bir fiyatla smm panellerinden api yani www.tamtakipcim.com gibi sistemli panellerden takipçi kasmak ordan hem instagram takipçi, beğeni, kaydetme, izlenme, canlı yayın, tiktok, youtube, twitter, facebook servisleride olmaktadır. Bizim işimiz ama takipçi kasmak olduğu için siteye para yükleyip ordan servisinizi seçip takipçi yollayabilirsiniz. Tabi bu biraz zaman gerektirmektedir biraz 20 dk- 60 dk -24 saat içerisinde takipçilerinizin gönderimi başlatılacaktır.  Böylelikle ucuz makul fiyatlarla takipçilerinizi arttırabilirsiniz.

Bugün sizlere instagram takipçi hilesi yarı bot olan takipçiler nasıl yapılır onları izah etmeye çalıştım umarım blog işinize yaramıştır.

instagram takipçi hilesi

instagram takipçi hilesi 2019

instagram hile

instagram beğeni hilesi

instagram beğeni hilesi 2019

instagram kaydetme hilesi

instagram kaydetme hilesi 2019

instagram izlenme hilesi 

instagram kaydetme hilesi

instagram canlı yayın hilesi

instagram hile 2019

instagram beğeni kasma 2019

2019-10-11 11:53:16

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Popüler Takipçi Hilesi

Popüler Takipçi Hilesi

Popüler instagram hesabınızın olmasını ister misiniz? İşte tam da yerindesiniz tamtakipcim sizlere popüler olmak için ve daha iyi yerlere gelmek için sumuş olduğu araçlardan yararlanabilirsiniz.

İnstagram Takipçi Hilesi 2019 (SON SİSTEM)

İnstagram Takipçi Hilesi 2019 (SON SİSTEM)

Artık git gide popülerliğe adım atan instagram takipçi hilesi git gide artmaktadır bende bugün sizlere instagram takipçi hilesi 2019 yani 2019 yılının son gelişmiş takipçi hilesinden bahsedicem

İnstagram Takipçi Nasıl Arttırılır ?

İnstagram Takipçi Nasıl Arttırılır ?

İnstagram takipçi arttırma son dönemlerde popüler olmaktadır. İnstagramda takipçinizi arttırarak fenomen, ünlü hatta para kazanmanız bile mümkündür. Takipçimi nasıl arttırabilirim diye